Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Achizitie Autobasculante 6x4 (2 bucati) - second hand, cu garantie

Număr anunț
SCN1016067
Autoritate contractantă
DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
Furnizor / câștigător
TEHNIC TOOLS S.R.L. (CUI 17000781)
Cod CPV
34142300-7 · Autobasculante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
481.343,20 RON
Valoare atribuită
479.040 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
14.09.2018 08:32
Anunț de atribuire
SCNA1006616
Termen limită
08.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1023518

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

479.040 RON

din 481.343,20 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 2.303,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.