Atribuită
Anunț de participare
CONSTRUIRE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CULCIU-MARE
- Număr anunț
- SCN1016046
- Autoritate contractantă
- Comuna Culciu (CUI 3897041)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 757.308 RON
- Valoare atribuită
- 774.660,29 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 07:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1011489
- Termen limită
- 08.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022955
Documente
Documentația de atribuire
- Cap.1 Model contract Pth-Executie - Gradi Culciu-semnat.pdf.p7s
- Cap.2 formulare proiectare+lucrari - Gradi Culciu,-semnat.pdf.p7s
- Cap.3.1.1 Partea Scrisa Gradi Culciu-semnat.pdf.p7s
- Cap.3.1.2 Partea Desenata Gradi Culciu-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022955.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
Asociați 1
DINAMIC CONCEPT SRL CUI 21549410
Valoare atribuită
774.660,29 RON
din 757.308 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro