Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de dirigintie de santier pentru lucrarea " Modernizare si schimb de destinatie Scoala Henig

Număr anunț
DA36890311
Autoritate contractantă
COMUNA BERGHIN (CUI 4562257)
Furnizor / câștigător
PFA JELERU GHEORGHE SIMION (CUI 20242980)
Cod CPV
71530000-2 · Servicii de consultanta in constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare finală
30.000 RON
Data publicării
08.11.2024 14:59
Termen limită
03.08.2026 17:00
Data finalizării
29.07.2026 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.