Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,0% sub estimat
Servere de retea
- Număr anunț
- SCN1054441
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 48821000-9 · Servere de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 259.820 RON
- Valoare atribuită
- 171.500 RON 34,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.09.2019 17:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1030353
- Termen limită
- 15.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064444
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1064444.pdf
- Server de retea - CS Lot 1.docx.p7s
- Server de retea - CS Lot 2.docx.p7s
- Server de retea - CS Lot 3.docx.p7s
- Server de retea - FORMULARE.doc.p7s
- Server de retea - Model contract de furnizare v1.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 259.820 RON Adjudecat: 171.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servere baza de date | 83.000 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 82.800 RON ↓0,2% |
| 2 | Servere email | 89.000 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 88.700 RON ↓0,3% |
| 3 | Sistem de servere cu suport backup | 87.820 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRO SYS S.R.L. CUI RO 7706497
Valoare atribuită
171.500 RON
din 259.820 RON estimat
34,0%
Adjudecat la 66,0% din estimat · economie 88.320 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.