Atribuită
Anunț de participare
Construire teren de minifotbal, vestiare, alei carosabile, îmrejmuire, branșamente utilități, organizare de şantier
- Număr anunț
- SCN1054432
- Autoritate contractantă
- COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
- Furnizor / câștigător
- SORIBELA INSTAL SRL (CUI 27747750)
- Cod CPV
- 45212200-8 · Lucrari de constructii de complexe sportive (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 488.926 RON
- Valoare atribuită
- 488.682,23 RON
- Data publicării
- 30.09.2019 17:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1032463
- Termen limită
- 21.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064129
Documente
Documentația de atribuire
- 03_Formulare.docx.p7s
- ARHITECTURA.rar.p7s
- FisaDate_DF1064129.pdf
- INSTALATII.rar.p7s
- LISTE.rar.p7s
- Model_contract_lucrari.docx.p7s
- REZISTENTA.rar.p7s
- STUDIU GEO.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SORIBELA INSTAL SRL CUI RO 27747750
Valoare atribuită
488.682,23 RON
din 488.926 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro