Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat

Lucrări de extindere prin mansardare și reabilitare cămin cultural, comuna Augustin județul Brașov.

Număr anunț
SCN1054427
Autoritate contractantă
COMUNA AUGUSTIN (CUI 17490853)
Furnizor / câștigător
IMI & IULI CONSTRUCT SRL (CUI 32543021)
Cod CPV
45262800-9 · Lucrari de extindere a cladirilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
828.785,07 RON
Valoare atribuită
778.828,29 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
30.09.2019 16:37
Anunț de atribuire
SCNA1040606
Termen limită
31.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1064040

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

778.828,29 RON

din 828.785,07 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 49.956,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.