Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Servicii de medicina muncii - SRCF Craiova
- Număr anunț
- SCN1054415
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- SPITALUL CLINIC CF CRAIOVA (CUI 4332169)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.173 RON
- Valoare atribuită
- 69.030 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 30.09.2019 15:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1027716
- Termen limită
- 14.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064406
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPITALUL CLINIC CF CRAIOVA CUI 4332169
Valoare atribuită
69.030 RON
din 69.173 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 143 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.