Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitionare utilaj in comuna Maieru, judetul Bistrita-Nasaud
- Număr anunț
- SCN1054399
- Autoritate contractantă
- COMUNA MAIERU (CUI 4512305)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 43310000-9 · Utilaje pentru lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 564.610,20 RON
- Valoare atribuită
- 564.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 30.09.2019 15:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1027871
- Termen limită
- 17.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064398
Documente
Documentația de atribuire
- 5_CAIET SARCINI SEMNAT.pdf
- 6_formulare SEMNAT.pdf
- 7_Instructiuni catre ofertanti SEMNAT.pdf
- FisaDate_DF1064398.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
564.000 RON
din 564.610,20 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 610,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.