Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,7% sub estimat

ECHIPAMENT DE MASURA AL ENERGIEI DE SUPRAFATA/ UMECTABILITATII

Număr anunț
SCN1054397
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI RO9052135)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
Cod CPV
38425700-7 · Instrumente de masurare a tensiunii superficiale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268.365 RON
Valoare atribuită
194.000 RON 27,7% sub estimat
Data publicării
30.09.2019 14:53
Anunț de atribuire
SCNA1029389
Termen limită
18.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1064386

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NANOTEAM SRL CUI RO36665722

Valoare atribuită

194.000 RON

din 268.365 RON estimat 27,7%

Adjudecat la 72,3% din estimat · economie 74.365 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.