Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,8% sub estimat

Servicii de pază și protecție, monitorizare și intervenție, mentenanță preventivă și corectivă; Servicii de pază a transporturilor de bunuri și valori

Număr anunț
SCN1054356
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
X SERV SRL (CUI 26150770)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
814.037,26 RON
Valoare atribuită
538.771,20 RON 33,8% sub estimat
Data publicării
30.09.2019 12:32
Anunț de atribuire
SCNA1030711
Termen limită
14.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1064332

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 538.771,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de pază și protecție, monitorizare și intervenție, men… X SERV 523.171,20 RON
2 Servicii de pază a transporturilor de bunuri și valori ZIP ESCORT S.R.L. 15.600 RON

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
X SERV SRL CUI RO26150770
Subcontractanți 1
DIALFA SECURITY SRL CUI RO 13818436
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ZIP ESCORT SRL CUI 9948144
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

538.771,20 RON

din 814.037,26 RON estimat 33,8%

Adjudecat la 66,2% din estimat · economie 275.266,06 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.