Atribuită Atribuire

Achizitie servicii de inchiriat autoplatforma cf. ref. 20206/ 02-06-2026, oferta nr. 20828/05-06-2026, astfel:1] Servicii de inchiriere "Autoplatforma" cu deservent si carburant, pentru transport container din Zona "Brazda lui Novac" la Locul de Depozitare "Dimitrie Gerota", in municipiul Craiova - Cursa - 1.00 x 300.00 = 300.00 2] Servicii de inchiriere "Autoplatforma" cu deservent si carburant, pentru transport Minibuldoexcavator JCB de la punctrul de lucru "Piata Valea Rosie" la Cimitirul Craiova Nord, in municipiul Craiova - Cursa - 1.00 x 300.00 = 300.00 Total fără TVA 600.00

Număr anunț
DAN2772683
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
ROM MOB COB SRL (CUI 28393597)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
600 RON
Data anunțului
05.06.2026 11:33

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.