Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,8% sub estimat

,,Achizitie de utilaje pentru serviciile publice locale, comuna Bara, jud.Timis”

Număr anunț
SCN1054572
Autoritate contractantă
COMUNA BARA (CUI 4548589)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
442.557,50 RON
Valoare atribuită
372.528 RON 15,8% sub estimat
Data publicării
01.10.2019 17:08
Anunț de atribuire
SCNA1031173
Termen limită
15.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1064606

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

372.528 RON

din 442.557,50 RON estimat 15,8%

Adjudecat la 84,2% din estimat · economie 70.029,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.