Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,7% sub estimat

„Modernizare drumuri comunale în comuna Zvoriștea, județul Suceava - Proiectare și execuție”

Număr anunț
SCN1054563
Autoritate contractantă
COMUNA ZVORISTEA (CUI 4244202)
Furnizor / câștigător
CALCARUL SA (CUI 7220224)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.524.050 RON
Valoare atribuită
13.848.345,71 RON 4,7% sub estimat
Data publicării
01.10.2019 15:44
Anunț de atribuire
SCNA1032937
Termen limită
23.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1064593

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
CALCARUL SA CUI RO 7220224
Asociați 1
DRU-PO SRL CUI RO 9056854
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
CONREC CUI RO 609357
Asociați 1
CONPROIECT-AKY SRL CUI RO 8972713
Terți susținători 1
TRANSPORTURI AUTO SA CUI RO 5323410
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
S.U.C.T. SA CUI RO 4672918
Asociați 1
TOPGEOSYS SRL CUI RO 17628884
Terți susținători 1

Valoare atribuită

13.848.345,71 RON

din 14.524.050 RON estimat 4,7%

Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 675.704,29 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.