Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,3% sub estimat

Achiziționarea și montarea de tâmplarie PVC cu geam termopan, inclusiv plasă anti-insecte tip rulou, din bugetul de asistență tehnică aferent programului Interreg V-A Romania-Ungaria pentru care Serviciul Certificare asigura funcția de certificare

Număr anunț
CN1017407
Autoritate contractantă
Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
Furnizor / câștigător
WORLD TRANS SYSTEMS SRL (CUI 32275964)
Cod CPV
39525500-3 · Plase de tantari (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.858,24 RON
Valoare atribuită
5.550 RON 5,3% sub estimat
Data publicării
03.12.2019 15:58
Anunț de atribuire
CAN1031018
Termen limită
07.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1071656

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

5.550 RON

din 5.858,24 RON estimat 5,3%

Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 308,24 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.