Atribuită
Anunț de participare
Furnizare pachete de alimente
- Număr anunț
- SCN1054477
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Veniamin Costachi" Sinesti (CUI 17169447)
- Furnizor / câștigător
- AGROPAN IMPEX SRL (CUI 15576550)
- Cod CPV
- 15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.976,13 RON
- Valoare atribuită
- 90.976,13 RON
- Data publicării
- 01.10.2019 10:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1030590
- Termen limită
- 18.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064483
Documente
Documentația de atribuire
- 10 FORMULARE furnizare produse alimentare.pdf.p7m
- 10 Model contract furnizare pachete.pdf
- FisaDate_DF1064483.pdf
- Sinesti Caiet de sarcini catering.pdf.p7m
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 90.976,13 RON Adjudecat: 90.976,13 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT 1 | 49.908,25 RON | — | |
| 2 | LOT 2 | 12.664,22 RON | — | |
| 3 | LOT 3 | 28.403,66 RON | AGROPAN IMPEX S.R.L. | 90.976,13 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGROPAN IMPEX SRL CUI RO 15576550
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
YOU FOREVER SRL CUI RO 18815872
Valoare atribuită
90.976,13 RON
din 90.976,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro