Atribuită
Anunț de participare
Furnizare pachete de alimente
- Număr anunț
- SCN1054472
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE STURDZA (CUI 17140777)
- Furnizor / câștigător
- AGROPAN IMPEX SRL (CUI 15576550)
- Cod CPV
- 15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97.313,76 RON
- Valoare atribuită
- 97.313,75 RON
- Data publicării
- 01.10.2019 10:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1030926
- Termen limită
- 18.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064477
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Contract Darft-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1064477.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- Popesti Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 97.313,76 RON Adjudecat: 97.313,75 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 | 49.908,25 RON | — | |
| 2 | Lot 2 | 18.341,29 RON | — | |
| 3 | Lot 3 | 29.064,22 RON | AGROPAN IMPEX S.R.L. | 97.313,75 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGROPAN IMPEX SRL CUI RO 15576550
Valoare atribuită
97.313,75 RON
din 97.313,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro