Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat

Achizitionare de calculatoare desktop - 10 buc

Număr anunț
SCN1054468
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Furnizor / câștigător
ROMANIAN INTEGRATED TECHNOLOGIES AND COMMUNICATIONS SRL (CUI 36107289)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.000 RON
Valoare atribuită
34.200 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
01.10.2019 10:24
Anunț de atribuire
SCNA1028014
Termen limită
16.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1064468

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

34.200 RON

din 38.000 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 3.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.