Atribuită
Anunț de participare
MODERNIZAREA BAZEI MATERIALE A SERVICIULUI DE GOSPODARIRE COMUNALA A COMUNEI BERTEA PRIN ACHIZITIA UNUI UTILAJ DE TIP BULDOEXCAVATOR
- Număr anunț
- SCN1054462
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERTEA (PRIMARIA COMUNEI BERTEA JUD. PRAHOVA) (CUI 2843736)
- Furnizor / câștigător
- MABO VISION (CUI 33321201)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 321.781,50 RON
- Valoare atribuită
- 321.750 RON
- Data publicării
- 01.10.2019 10:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1026919
- Termen limită
- 14.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064148
Documente
Documentația de atribuire
- 03.Fisa de date-semnat.pdf.p7s
- 04.Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- 06.Formulare-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1064148.pdf
- Model contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MABO VISION CUI RO33321201
Valoare atribuită
321.750 RON
din 321.781,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro