Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

Servicii de proiectare și execuție lucrări pentru obiectivul “CONSTRUIREA A DOUĂ BLOCURI DE LOCUINȚE SOCIALE ÎN REGIM DE ÎNĂLȚIME P+3 ÎN MUNICIPIUL VATRA DORNEI PE STR. MĂLINILOR”

Număr anunț
SCN1054457
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
EURAS SRL (CUI 6661206)
Cod CPV
45215220-5 · Lucrari de constructii de cladiri sociale, altele decat caminele si structurile cu caracter social (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.948.298,98 RON
Valoare atribuită
9.450.885 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
01.10.2019 10:03
Anunț de atribuire
SCNA1035059
Termen limită
24.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1064461

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
EURAS SRL CUI RO 6661206
Asociați 1
Subcontractanți 1
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
IDEAL PROIECT CUI RO 17670382
Subcontractanți 2
ELITE MG SRL CUI RO21407890
STUB SRL CUI 24370884

Valoare atribuită

9.450.885 RON

din 9.948.298,98 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 497.413,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.