Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Servicii de mentenanță preventivă (revizii) și mentenanță reactivă (reparații) pentru grupurile electrogene alimentări de rezervă din cadrul SNTGN TRANSGAZ SA
- Număr anunț
- SCN1054657
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- INTERFRIG SERVICE SRL (CUI 16324020)
- Cod CPV
- 50532400-7 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149.940 RON
- Valoare atribuită
- 149.940 RON
- Data publicării
- 02.10.2019 14:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1031095
- Termen limită
- 16.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064716
Documente
Documentația de atribuire
- CS serv rep generatoare-semnat.pdf.p7s
- Draft contract REP GENERATOARE 27 09 2019 (003) seap-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1064716.pdf
- formulare serv de rep generatoare-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERFRIG SERVICE SRL CUI RO 16324020
Valoare atribuită
149.940 RON
din 149.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro