Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 72,3% sub estimat

„Consumabile (filtre de ulei, filtre de combustibil, filtre de aer și filtre aspirație aer)” - impartita in 13 loturi

Număr anunț
CN1017433
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ROMCARBON SA (CUI 1158050)
Cod CPV
42913300-2 · Filtre de ulei (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
887.959,15 RON
Valoare atribuită
246.387,20 RON 72,3% sub estimat
Data publicării
07.12.2019 01:37
Anunț de atribuire
CAN1031402
Termen limită
13.01.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 237-582333
Documentație de atribuire
DF1071721

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 246.387,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
3 Filtru primar combustibil şi filtru fin de ulei pentru locomoti… ROMCARBON 121.416 RON
9 Filtru fin combustibil pentru locomotivele Diesel-Electrice LDE… ROMCARBON 124.971,20 RON
12 Filtru aer compresor WLNA9AR pentru locomotivele Diesel-Electr… ROMCARBON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMCARBON SA CUI RO 1158050
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMCARBON SA CUI RO 1158050

Valoare atribuită

246.387,20 RON

din 887.959,15 RON estimat 72,3%

Adjudecat la 27,7% din estimat · economie 641.571,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.