Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,1% sub estimat
Servicii de curățenie și igienizare imobile și/sau platouri piață, precum și curățare a parcărilor din piețele agroalimentare/imobilele aflate în administrarea Sectorului 4 al Municipiului București și/sau Direcției Piețe și Gestionare Activități Comerciale Sector 4 (DPGAC S4)
- Număr anunț
- CN1017431
- Autoritate contractantă
- SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI 15556234)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.825.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.728.450,99 RON 16,1% sub estimat
- Data publicării
- 07.12.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1030339
- Termen limită
- 31.01.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 237-581456
- Documentație de atribuire
- DF1071732
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini si anexa.pdf.p7s
- FisaDate_DF1071732.pdf
- Formulare curatenie.doc.p7s
- model Acord cadru servicii curatenie.pdf.p7s
- Model Contract Subsecvent.pdf.p7s
- PROTOCOL ASOCIERE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FABI TOTAL GRUP SRL CUI RO 15556234
Valoare atribuită
5.728.450,99 RON
din 6.825.000 RON estimat
16,1%
Adjudecat la 83,9% din estimat · economie 1.096.549,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.