Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
TRUSA DE SCULE MECANIC SI ELECTRICIAN AUTO
- Număr anunț
- SCN1054616
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64.000 RON
- Valoare atribuită
- 62.037,32 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.10.2019 11:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1033843
- Termen limită
- 21.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064652
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Cap IV Model contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1064652.pdf
- formular 2.xlsx.p7s
- Sectiunea II instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- Sectiunea V Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TRADE EUROPE INTERNATIONAL SRL CUI 32652363
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
METALIC GRAMP SRL CUI RO35888459
Valoare atribuită
62.037,32 RON
din 64.000 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 1.962,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.