Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Executia lucrarilor de constructie aferente obiectivului de investitie ,, Refacere pod din beton peste raul Buzau care asigura accesul spre manastire

Număr anunț
SCN1054598
Autoritate contractantă
COMUNA SITA BUZAULUI (CUI 4404460)
Furnizor / câștigător
OVINIC-INSTAL SRL (CUI 14782799)
Cod CPV
45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587.973,63 RON
Valoare atribuită
587.460,49 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
02.10.2019 09:46
Anunț de atribuire
SCNA1049673
Termen limită
17.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1064631

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVINIC-INSTAL SRL CUI RO 14782799

Valoare atribuită

587.460,49 RON

din 587.973,63 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 513,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.