Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat
Executie lucrari in cardul proiectului Alimentare cu apa sat Remetea-Poganici, comuna Firliug, judetul Caras-Severin
- Număr anunț
- SCN1054597
- Autoritate contractantă
- Comuna Firliug (Primaria Firliug jud. Caras Severin) (CUI 3227815)
- Furnizor / câștigător
- EDIFICE BUILD SRL (CUI 28065239)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.571.986 RON
- Valoare atribuită
- 1.545.281,42 RON 1,7% sub estimat
- Data publicării
- 02.10.2019 09:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1029174
- Termen limită
- 29.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061050
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EDIFICE BUILD SRL CUI RO28065239
Valoare atribuită
1.545.281,42 RON
din 1.571.986 RON estimat
1,7%
Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 26.704,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.