Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Executie lucrari in cardul proiectului Alimentare cu apa sat Duleu si Valea Mare, comuna Firliug, judetul Caras-Severin

Număr anunț
SCN1054596
Autoritate contractantă
Comuna Firliug (Primaria Firliug jud. Caras Severin) (CUI 3227815)
Furnizor / câștigător
EDIFICE BUILD SRL (CUI 28065239)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.718.869 RON
Valoare atribuită
2.705.155,51 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
02.10.2019 09:41
Anunț de atribuire
SCNA1029177
Termen limită
21.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1061049

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EDIFICE BUILD SRL CUI RO28065239

Valoare atribuită

2.705.155,51 RON

din 2.718.869 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 13.713,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.