Atribuită
Anunț de participare
CONTRACT DE FURNIZARE AUTOGUNOIERE+MULTIFUNCTIONALA
- Număr anunț
- CN1015552
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE STEFANESTI SRL (CUI 37563771)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 42900000-5 · Diverse utilaje de uz general si special (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.440.976 RON
- Valoare atribuită
- 2.440.576 RON
- Data publicării
- 02.10.2019 01:46
- Anunț de atribuire
- CAN1023398
- Termen limită
- 14.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 189-458965
- Documentație de atribuire
- DF1059251
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini autogunoiere.doc.p7s
- declaratie autogunoiere.pdf.p7s
- FisaDate_DF1059251.pdf
- formulare.doc.p7s
- model ctr.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Valoare atribuită
2.440.576 RON
din 2.440.976 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro