Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitie buldoexcavator in comuna Batrani, judetul Prahova
- Număr anunț
- SCN1054864
- Autoritate contractantă
- COMUNA BATRANI (PRIMARIA) (CUI 18315133)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 274.680,15 RON
- Valoare atribuită
- 274.317,34 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.10.2019 23:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1028278
- Termen limită
- 21.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064957
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
274.317,34 RON
din 274.680,15 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 362,81 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.