Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,9% sub estimat

Achizitie buldoexcavator in comuna Zagra, judetul Bistrita Nasaud

Număr anunț
SCN1054848
Autoritate contractantă
COMUNA ZAGRA (PRIMARIA COMUNEI ZAGRA) (CUI 4730563)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396.549,85 RON
Valoare atribuită
353.431,40 RON 10,9% sub estimat
Data publicării
03.10.2019 16:53
Anunț de atribuire
SCNA1026404
Termen limită
18.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1064941

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

353.431,40 RON

din 396.549,85 RON estimat 10,9%

Adjudecat la 89,1% din estimat · economie 43.118,45 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.