Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 96,0% sub estimat
Acord-cadru de furnizare senzori de parcare si cartele recunoastere abonati
- Număr anunț
- CN1015711
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA MOBILITATE URBANA SECTOR 4 (CUI 38872198)
- Furnizor / câștigător
- ASSECO SEE (CUI 6614131)
- Cod CPV
- 34926000-4 · Echipament de control al parcarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250.000 RON
- Valoare atribuită
- 89.488 RON 96,0% sub estimat
- Data publicării
- 05.10.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1029610
- Termen limită
- 08.11.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 193-468154
- Documentație de atribuire
- DF1064733
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- 2. Formulare-semnat.docx.p7s
- 3. Model acord- cadru-semnat.docx.p7s
- 4. Model contract subsecvent-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1064733.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASSECO SEE CUI RO 6614131
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MATRIX COMPUTERS SRL CUI RO 14233804
Valoare atribuită
89.488 RON
din 2.250.000 RON estimat
96,0%
Adjudecat la 4,0% din estimat · economie 2.160.512 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.