Atribuită Anunț de participare

FURNIZARE VACCIN ANTIRABIC

Număr anunț
SCN1055078
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
Furnizor / câștigător
FARMAVET SA (CUI 256)
Cod CPV
33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.800 RON
Valoare atribuită
42.800 RON
Data publicării
07.10.2019 16:50
Anunț de atribuire
SCNA1027460
Termen limită
21.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1065259

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMAVET SA CUI RO 256

Valoare atribuită

42.800 RON

din 42.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.