Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,4% sub estimat
CONTRACT FURNIZARE VACCIN UZ VETERINAR
- Număr anunț
- SCN1055068
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
- Furnizor / câștigător
- FARMAVET SA (CUI 256)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.000 RON
- Valoare atribuită
- 44.000 RON 15,4% sub estimat
- Data publicării
- 07.10.2019 15:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1026977
- Termen limită
- 21.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1065237
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini vaccin oct 2019.pdf.p7s
- Contract de achizitie _standard_produse completat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1065237.pdf
- Modele formulare financiare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMAVET SA CUI RO 256
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMVAC COMPANY SA CUI RO 482384
Valoare atribuită
44.000 RON
din 52.000 RON estimat
15,4%
Adjudecat la 84,6% din estimat · economie 8.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.