Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,6% sub estimat

Achizitie anvelope si camere pentru autovehiculele si utilajele din dotarea DRDP Cluj

Număr anunț
SCN1055051
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
ROMSYSTEMS S.R.L. (CUI 15304296)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194.948 RON
Valoare atribuită
152.806,85 RON 21,6% sub estimat
Data publicării
07.10.2019 15:07
Anunț de atribuire
SCNA1029156
Termen limită
21.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1065198

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 194.948 RON Adjudecat: 152.806,85 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Anvelope autoturisme 68.840 RON ROMSYSTEMS S.R.L. 48.992,35 RON ↓28,8%
2 Anvelope pentru autoutilaje 126.108 RON ROMSYSTEMS S.R.L. 103.814,50 RON ↓17,7%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS S.R.L. CUI RO 15304296
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
IKARUS TRANS SRL CUI RO 18286992
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRO TYRES SRL CUI RO 18399800

Valoare atribuită

152.806,85 RON

din 194.948 RON estimat 21,6%

Adjudecat la 78,4% din estimat · economie 42.141,15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.