Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 54,9% sub estimat

Acord-cadru sectorial de furnizare Carburanti

Număr anunț
SCN1055002
Autoritate contractantă
AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.633.367,68 RON
Valoare atribuită
1.637.987,78 RON 54,9% sub estimat
Data publicării
07.10.2019 11:10
Anunț de atribuire
SCNA1027654
Termen limită
21.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1065166

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022

Valoare atribuită

1.637.987,78 RON

din 3.633.367,68 RON estimat 54,9%

Adjudecat la 45,1% din estimat · economie 1.995.379,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.