Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de cladiri destinate institutiilor de ordine publica sau serviciilor de urgenta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
„Construire Punct de lucru ISU Selimbar”
- Număr anunț
- SCN1054926
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- DVS CONCEPT INVEST SRL (CUI 32013076)
- Cod CPV
- 45216100-5 · Lucrari de constructii de cladiri destinate institutiilor de ordine publica sau serviciilor de urgenta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.584.571,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.598.846,20 RON
- Data publicării
- 07.10.2019 09:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1030391
- Termen limită
- 05.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1064316
Documente
Documentația de atribuire
- Arhitectura.rar.p7s
- Caiet de sarcini - Generalitati.pdf.p7s
- FisaDate_DF1064316.pdf
- Instalatii.rar.p7s
- Liste de cantitati resurse.pdf.p7s
- Modele orientative- Formulare.pdf.p7s
- Parte economica.rar.p7s
- Rezistenta.rar.p7s
DUAE
Control ex-ante
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DVS CONCEPT INVEST SRL CUI 32013076
Valoare atribuită
1.598.846,20 RON
din 1.584.571,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro