Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat
Aparatura medicala (2 seturi de aparatura de hematologie si biochimie, 2 buc. Masa chirurgicala – wet table, 2 buc. microscop, 10 buc. cusca de inox)
- Număr anunț
- SCN1055174
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA PENTRU SUPREVEGHEREA SI PROTECTIA ANIMALELOR (CUI 27243460)
- Furnizor / câștigător
- CHG MEDICAL INTERNAŢIONAL SRL (CUI 33192751)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300.840,28 RON
- Valoare atribuită
- 294.252,08 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2019 13:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1027515
- Termen limită
- 21.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1065368
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini aparatura medicala.docx.p7s
- FisaDate_DF1065368.pdf
- FORMULARE APARATURA MEDICALA.docx.p7s
- termeni contractuali (1).doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHG MEDICAL INTERNAŢIONAL SRL CUI 33192751
Valoare atribuită
294.252,08 RON
din 300.840,28 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 6.588,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.