Atribuită Anunț de participare

„LAPTOP – 4 buc”

Număr anunț
SCN1055170
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.532 RON
Valoare atribuită
23.524 RON
Data publicării
08.10.2019 13:35
Anunț de atribuire
SCNA1026851
Termen limită
22.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1065362

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841

Valoare atribuită

23.524 RON

din 23.532 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.