Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Infiintare sisteme de canalizare menajera si Statie de epurare in Comuna Beltiug

Număr anunț
SCN1055144
Autoritate contractantă
COMUNA BELTIUG (CONSILIUL LOCAL BELTIUG) (CUI 3896534)
Furnizor / câștigător
NORD VEST INFRASTRUCTURA SI SERVICII SRL (CUI 32198209)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.878.571 RON
Valoare atribuită
15.851.166,07 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
08.10.2019 11:47
Anunț de atribuire
SCNA1031233
Termen limită
08.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1065336

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 2
CONSTRUROM SA CUI RO 16161089
Subcontractanți 1
TRI EM SERV SRL CUI RO 19835401

Valoare atribuită

15.851.166,07 RON

din 15.878.571 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 27.404,93 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.