Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,0% sub estimat

Pachet îmbrăcăminte şi încălţăminte

Număr anunț
SCN1055296
Autoritate contractantă
Judetul Neamt (CUI 2612839)
Furnizor / câștigător
C&C ACTIV GENERAL CONCEPT SRL (CUI 33488197)
Cod CPV
18000000-9 · Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
382.651,65 RON
Valoare atribuită
252.697,50 RON 34,0% sub estimat
Data publicării
09.10.2019 12:25
Anunț de atribuire
SCNA1031296
Termen limită
29.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1065513

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AUROCOM SRL CUI RO 1402200
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PROMESIS SRL CUI 16839239

Valoare atribuită

252.697,50 RON

din 382.651,65 RON estimat 34,0%

Adjudecat la 66,0% din estimat · economie 129.954,15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.