Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,9% sub estimat
Tonere și cartușe
- Număr anunț
- SCN1055279
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA PARCURI SI GRADINI BUCURESTI S.A. (CUI 37938154)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.426 RON
- Valoare atribuită
- 28.925,41 RON 4,9% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2019 10:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1030215
- Termen limită
- 28.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1065490
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini pentru achizitie de produse.pdf.p7s
- Contract de achizitie publica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1065490.pdf
- Formulare si modele de documente.doc (2).doc.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOKO SRL CUI RO 6118600
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
28.925,41 RON
din 30.426 RON estimat
4,9%
Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 1.500,59 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.