Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
REABILITAREA STRAZII VASILE ALECSANDRI, ORAS BUHUSI, JUDETUL BACAU
- Număr anunț
- SCN1055259
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
- Furnizor / câștigător
- CONEXTRUST SA (CUI 947730)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 556.866,71 RON
- Valoare atribuită
- 555.859,58 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2019 09:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1027609
- Termen limită
- 28.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1065469
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini_2.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1065469.pdf
- Liste de cantitati-Fara pret-Str. Vasile Alecsandri, Buhusi.pdf.p7s
- MODEL_FORMULARE.docx.p7s
- Piese scrise si desenate - Str. V. Alecsandri, Buhusi.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONEXTRUST SA CUI RO 947730
Valoare atribuită
555.859,58 RON
din 556.866,71 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.007,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.