Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Modernizare sistem rutier pe DJ 131A, Comănești - Mărtiniș, sector km 10+150 - 16+775
- Număr anunț
- SCN1055254
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
- Furnizor / câștigător
- ING SERVICE SRL (CUI 18687226)
- Cod CPV
- 45233000-9 · Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.463.391 RON
- Valoare atribuită
- 15.577.808,42 RON
- Data publicării
- 09.10.2019 08:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1029937
- Termen limită
- 29.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1065217
Documente
Documentația de atribuire
- ANAP.Z01.p7s
- ANAP.Z02.p7s
- ANAP.ZIP.p7s
- Caiet de sarcini lucrari DJ 131A.pdf.p7s
- FisaDate_DF1065217.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti DJ 131A.docx.p7s
- Model Contract lucrari DJ 131A.pdf.p7s
- Modele Formulare DJ 131A.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ING SERVICE SRL CUI RO 18687226
Asociați 1
ANDESIT-IMPEX SRL CUI RO 15401698
Valoare atribuită
15.577.808,42 RON
din 14.463.391 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro