Atribuită
Anunț de participare
- Elaborare proiect pentru autorizarea executării lucrărilor (PAC/DTAC), proiect tehnic pentru execuţia lucrărilor (PT), asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada executării lucrărilor și execuție lucrări pentru obiectivele de investiții “Regenerare urbana – spatii verzi, accese rutiere si spatii de parcare in perimetrul Str, Nufarului - Str. Nojoridului – Str. Leonardo da Vinci – Str. Ciheiului”
- Număr anunț
- CN1017655
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- ASFAMIXT SRL (CUI 20847710)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.269.052,51 RON
- Valoare atribuită
- 4.029.438,23 RON
- Data publicării
- 18.12.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1032811
- Termen limită
- 03.02.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 244-599117
- Documentație de atribuire
- DF1072571
Documente
Documentația de atribuire
- CS TEMA PARCARI NUFARULUI, DA VINCI, CIHEIULUI.docx.p7s
- Documentatia de atribuire.doc.p7s
- documentatia tehnica.part1.rar.p7s
- documentatia tehnica.part2.rar.p7s
- FisaDate_DF1072571.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ASFAMIXT SRL CUI RO 20847710
Asociați 1
EDILDRUM CONSTRUCT S.R.L. CUI RO16580249
Subcontractanți 1
AMPER PROIECT SRL CUI RO 15526497
Valoare atribuită
4.029.438,23 RON
din 3.269.052,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro