Atribuită
Anunț de participare
ANALIZOR GAZE ARSE
- Număr anunț
- SCN1055450
- Autoritate contractantă
- SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI RO34915261)
- Furnizor / câștigător
- AFRISO S.R.L. (CUI 40797462)
- Cod CPV
- 38545000-7 · Echipamente de analiza a gazelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.000 RON
- Valoare atribuită
- 14.000 RON
- Data publicării
- 10.10.2019 14:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1028933
- Termen limită
- 24.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1065734
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AFRISO S.R.L. CUI RO40797462
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TESTO ROM SRL CUI 29374402
Valoare atribuită
14.000 RON
din 14.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro