Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,6% sub estimat

Achiziţionare de pompe pentru ape uzate (Lot1), pompe pentru apa potabila (Lot2)

Număr anunț
SCN1055379
Autoritate contractantă
Compania de Apa Arad S.A. (CUI RO1683483)
Furnizor / câștigător
CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.135.729 RON
Valoare atribuită
936.009 RON 17,6% sub estimat
Data publicării
10.10.2019 09:40
Anunț de atribuire
SCNA1030150
Termen limită
22.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1065638

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 936.009 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pompe pentru ape uzate SC CEFAIN CONSTRUCT SRL 548.967 RON
2 Pompe pentru apa potabila AQUA FLOW 387.042 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AQUA FLOW SRL CUI RO 26115853
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

936.009 RON

din 1.135.729 RON estimat 17,6%

Adjudecat la 82,4% din estimat · economie 199.720 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.