Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,4% sub estimat
Sistem de securitate cibernetica
- Număr anunț
- SCN1055363
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 48732000-8 · Pachete software pentru securitatea datelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 86.601,49 RON 13,4% sub estimat
- Data publicării
- 10.10.2019 07:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1029287
- Termen limită
- 18.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1065006
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini sistem de securitate cibernetica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1065006.pdf
- Formulare Securitate cibernetica furnizare.docx.p7s
- Model contract securitate cibernetica.pdf.p7s
DUAE
Control ex-ante
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Valoare atribuită
86.601,49 RON
din 100.000 RON estimat
13,4%
Adjudecat la 86,6% din estimat · economie 13.398,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.