Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 69,8% sub estimat
acord cadru de furnizare consumabile (tonere si cartuse pentru imprimante si multifunctionale)
- Număr anunț
- SCN1055516
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BRAILA (CUI 17093659)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149.373 RON
- Valoare atribuită
- 45.171,20 RON 69,8% sub estimat
- Data publicării
- 11.10.2019 10:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1027489
- Termen limită
- 21.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1065835
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini consumabile 2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1065835.pdf
- Sectiunea II Instructiuni consumabile 2019.doc.p7s
- Sectiunea IV contract, formulare consumabile 2019.doc.p7s
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DINALUCRI SRL CUI RO 14509820
Valoare atribuită
45.171,20 RON
din 149.373 RON estimat
69,8%
Adjudecat la 30,2% din estimat · economie 104.201,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.