Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,0% sub estimat

Dulap scule cu 7 sertare

Număr anunț
SCN1055683
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.200 RON
Valoare atribuită
6.889,10 RON 16,0% sub estimat
Data publicării
14.10.2019 14:44
Anunț de atribuire
SCNA1030710
Termen limită
24.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1066086

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MOB&IUS CUI RO 23049178

Valoare atribuită

6.889,10 RON

din 8.200 RON estimat 16,0%

Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 1.310,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.