Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
Dispozitive de stocare de date (HDD - Hard disk Drive - Extern)
- Număr anunț
- CN1016055
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- CYBERNET SRL (CUI 7848556)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.508,39 RON
- Valoare atribuită
- 2.430 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.10.2019 12:12
- Anunț de atribuire
- CAN1026340
- Termen limită
- 19.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1066043
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini HDD.pdf.p7s
- FisaDate_DF1066043.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti HDD.pdf.p7s
- Modele formulare HDD.doc.p7s
- Proiect contract HDD.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CYBERNET SRL CUI RO 7848556
Valoare atribuită
2.430 RON
din 2.508,39 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 78,39 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.