Atribuită Anunț de participare

Achiziționarea unui Microbuz M2, 16 + 1 + 1 pentru Centrul National de Informare si Promovare Turistica Bihor

Număr anunț
SCN1055645
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
D&C AUTOMOTIVE WEST S.R.L. (CUI 41436172)
Cod CPV
34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226.890 RON
Valoare atribuită
226.799 RON
Data publicării
14.10.2019 11:37
Anunț de atribuire
SCNA1030102
Termen limită
24.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1066032

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

226.799 RON

din 226.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.